7.3 км від м. Чугуєва
Еко ресторан «Кора»

Найкращий відпочинок – це відпочинок за містом.

Провести вихідні далеко від міської суєти, від нескінченних пробок, божевільного потоку людей – мрія кожного!

Запрошуємо до затишного заміського еко ресторану «Кора», який розташований у передмісті Харкова, на березі річки Сіверський Донець.

Ми допоможемо Вам розслабитися, насолодитися запахом соснового лісу, красою природи, затишним інтер'єром ресторану та, звичайно ж, смачною та здоровою кухнею.

У нас є кілька залів місткістю до 80 осіб, де Ви зможете відсвяткувати будь-яку урочистість – випускний, весілля, день народження або просто приємно провести час.

Для банкетів та урочистостей ми можемо приготувати будь-які страви на прохання відвідувачів.

Ми завжди Вам раді!

Наші послуги
Відео
Еко ресторан Кора
Весілля у Малинівці
Малинівка
База відпочинку Малинівка
Корпоративне літо
Контакти
ЯК ДО НАС ДІСТАТИСЯ
Варіант 1 – на своєму транспорті

• Вам необхідно перейти за посиланням та прокласти маршрут до бази: Координати

• Або ввести в навігаторі: база відпочинку «Малинівка», Харківська область та навігатор прокладе маршрут. Ласкаво просимо!

Варіант 2 – на маршрутному таксі

• Вам потрібно приїхати на станцію метро «Індустріальна». Вийти до автостанції №6 на платформу №7. Ви сідаєте на маршрутку Харків – Чугуїв, вартість проїзду – 20 грн. Приїжджаєте на автовокзал до Чугуєва, вона знаходиться за адресою вул. Холодногірська, 133.

• Праворуч від автовокзалу знаходиться парковка Чугуївського таксі. Вам необхідно взяти таксі від автовокзалу до бази відпочинку «Малинівка». Вартість поїздки – 120 грн.

• Ласкаво просимо!

Варіант 3 – електричкою

• Вам необхідно приїхати на Південний вокзал у Харкові. Сісти на електричку №6559, Харків – Куп'янськ. Вартість проїзду – 50 грн. Вийти на станції "Чугуїв"

• Біля входу на вокзал стоять Чугуївські таксі. Вам необхідно взяти таксі від вокзалу до бази відпочинку «Малинівка». Вартість поїздки – 80 грн. Ласкаво просимо!